green-building

کلیه آزمایشات مربوط به بتن

امروزه بتن به عنوان یک مصالح ساختمانی شناخته شده در سطح جهان کاربرد بسیاری در پروژه های عمرانی دارد .بتن دارای تنوع و دامنه خواص وسیعی است .

green-building

کلیه آزمایشات مربوط به خاک

خاک‌ها ، دارای رفتار پیچیده و متفاوتی در شرایط مختلف هستند. نحوه تشکیل خاک در مناطق مختلف زمین و همچنین عواملی مانند میزان رطوبت ، دانه‌بندی، میزان نفوذپذیری و ...... بر مقامت آن تأثیر داشته و اهمیت انجام آزمایشات خاک را در هر نقطه‌ای از زمین ، بیش‌ازپیش آشکار می‌نماید.

green-building

کلیه آزمایشات مربوط به آسفالت

ارزیابی و انجام آزمایشات تعیین مشخصات قیر و نیز انجام آزمایش های مختلف طرح مخلوط آسفالتی از فعالیتهای مهم این آزمایشگاه می باشد.

green-building

آزمایشات مربوط به کنترل رنگ و جوش

برای حصول اطمینان از مرغوبیت و مطابقت آن با نیازمندیهای طرح باید کلیه عوامل موثر درجوشکاری در مراحل مختلف اجرا مورد بررسی قرار گیرد.
دستورالعمل رنگ آمیزی از مواردی است که دارای نکات ریز و ظریف بسیاری می باشد و بایستی جهت بدست آوردن یک لایه رنگ مناسب کلیه موارد مورد نیاز در این دستورالعمل ذکر شود. اولین مطلب در خصوص رنگ آمیزی سطح نحوه آماده سازی سطح مورد نظر با توجه به رنگ مورد استفاده می باشد.

green-building

آزمایشات مربوط به ژئوتکنیک خاک

علاوه بر مطالعات ژئوتکنیک، تحقیقات و مطالعات در آزمایشگاه مقاومت مصالح و ارزیابی صحیح از عملکرد و نیز کنترل کیفی مصالح موجود و یا مصالح جدید در حین ساختف باعث بهبهود ضریب اطمینان، دوام و پایداری پروزه ها و درنتیجه حفظ و افزایش سرمایه های ملی کشور خواهد بود

green-building

ارائه طرح اختلاط بتن

مصالح سازنده بتن و اندرکنش بین این مواد، نقش حساس و تعیین کننده ای در تبیین خواص مکانیکی بتن با مقاومت و عملکرد بالاعهده دار می باشد. لذا شناخت دقیق و صحیح این ارتباط به انتخاب مناسب نوع و مقدار مصالح جهت ساخت بتن با رفتاری مطلوب در مقابل نیروهای وارده منجر شده و در نتیجه ارائه روشی جهت طرح اختلاط بتن با مقاومت بالا را میسر می سازد.

درباره ما

شرکت آزمایشگاه پیام عمران زندیان در قالب دو شعبه آزمایشگاهی دائم در استان های هرمزگان و کرمان و در شهرستان های بندرعباس و سیرجان و ارائه خدمات آزمایشگاهی در حال فعالیت میباشد.این آزمایشگاه با داشتن پرسنل مجرب و با سابقه و وسائل مجهز و نحوه ی عملکرد صحیح توانسته است در تمامی پروژه های خودرضایت کارفرما و مشاور را جلب نماید.

تماس با ما

 
 سیرجان: بلوار ولیعصر ، بلوار شیرودی ، جنب ساختمان سماء.                  09351971655
                                                                                                                                                     09131971655
 
بندرعباس: بلوار آزادگان ، روبه روی قنادی پاک ، ساختمان آنامیس. تلفکس:        42205776-034
                                                                                                                                                                                09131971655
 
  شعبه کهنوج: بلوار شهید بهشتی، روبروی ایران خودرو